Й.С. Гопал Крішна Госвамі отримав видатну нагороду

Його Святість Гопал Крішна Госвамі, один із членів керівної ради Міжнародного товариства свідомості Крішни, отримав престижну нагороду, Global Achievers Awards 2021 за досягнення в області духовності і релігійного лідерства.

детальніше..

Зустріч в рамках проєкту міжконфесійних відносин

8 вересня відбулася зустріч виконавців проєкту – директора Людмили Филипович та релігієзнавиці Віти Титаренко із представниками Міжнародного товариства свідомості Крішни в крішнаїтському храмі.

детальніше..

Понад 100 тис рукописів, на основі журналу «Гауді» 19-го і 20-х століть, скоро стануть доступними онлайн

Оксфордський центр індуїстських досліджень, заснований в 1997 році, є визнаним незалежним центром Оксфордського університету.

детальніше..

Перша леді США прочитає "Бгаґавад-Гіту як вона є"

Шачінандан Німай дас, учень Його Святості Радганатга Свамі, був запрошений на приватний захід, де президент США, Джо Байден і перша леді, д-р Джилл Байден, звернулися до керівництва району Затоки. Байдени видали дуже гарну промову, яка зачепила деякі важливі питання, такі як расизм і рівність.

детальніше..

Один з лідерів ІСККОН помолився на офіційній інавгурації президента США

З часів Джорджа Вашингтона, першого президента США, кожні чотири роки інавгурація нового або переобраного президента Америки супроводжується міжконфесійною молитвою. У цьому році на службі на честь інавгурації нового президента, Джо Байдена, вперше, взяв участь і представник Міжнародного товариства свідомості Крішни (ІСККОН).

детальніше..

Звернення прем'єр-міністра Індії до відданих ІСККОН

Святкування Джанмаштамі, яке влаштовує Міжнародне Товариство свідомості Крішни (ІСККОН) – це радісна подія для відданих Господа Крішни з усіх куточків землі. Я з радістю дізнався, що з цієї нагоди розгортається проект "Подарунок на Джанмаштамі".

детальніше..

Безкоштовний показ фільму "Харе Крішна. Мантра, Рух і Свамі, котрий усе це почав"

10 квітня, о 19:00 стартує триденний безкоштовний показ фільму про Шріли Прабгупади, "Харе Крішна. Мантра, Рух і Свамі, котрий усе це почав".

детальніше..

Звернення Й.С. Бгакті Чайтанья Свамі до відданих ІСККОН

Й.С. Бгакті Чайтанья Свамі, член Виконавчого комітету Керівної ради ІСККОН звертається до відданих з нагоди святкування дня явлення Господа Крішни (24 серпня) і дня явлення Шріли Прабгупади (25 серпня).

детальніше..

Індія в серці Києва: у День міста вперше на Хрещатику відсвяткували Ратга-ятру, фестиваль колісниць

Давнє ведичне свято — Ратга-ятра, окрім Індії, щорічно проходить у багатьох мегаполісах світу: Нью-Йорку, Лондоні, Берліні, Лос-Анжелесі, Амстердамі, Сіднеї, Сан-Франциско, Парижі, Барселоні та інших. У неділю, 26 травня, в рамках святкування Дня Києва воно вперше відбулося на Хрещатику.

детальніше..

Опублікована найбільша книга із священних писань у світі. Їй стала "Бгаґавад-Гіта"

26 лютого, прем'єр-міністр Індії, Нарендра Моді, відвідав центр ІСККОН в районі Іст оф Кайлаш, який розташований на півдні Делі, щоб провести презентацію найбільшої версії книги «Бгаґавад-Гіта», об'ємом 670 сторінок і вагою 800 кг.

детальніше..

Зимовий набір студентів в київську духовну академію свідомості Крішни в Україні

Київська духовна академія свідомості Крішни в Україні оголошує набір студентів на очний курс "Школа Бгакті"

детальніше..

В Києві пройшла міжнародна науково-практична конференція на тему: ”Релігійна свобода: актуалізація сімейних цінностей”

21-22 вересня 2018 року, в Києві, відбулася міжнародна науково-практична конференція на тему: ”Релігійна свобода: актуалізація сімейних цінностей”. В ній, разом з представниками органів державної влади, Міністерств культури, соціальної політики, юстиції, освіти і науки, молоді і спорту, Всеукраїнських релігійних об`єднань, релігієзнавців і вчених взяли участь представники Товариства свідомості Крішни, Ач`юта Прія дас і Абгінандана дас

детальніше..

Фестиваль колісниць «Ратга-Ятра»

Дорогі друзі! Запрошуємо всех на неймовірну подію, яка відбудеться завтра (22 вересня) на Контрактовій площі та в пішохідній зоні по вул. Сагайдачного.

детальніше..

Сюжет від ТРК Україна про ведичну церемонію одруження

Минулої п'ятниці, в програмі "Ранок з Україною" на ТРК Україна, вийшов невеликий сюжет про те, як проходить церемонія одруження (Віваха-яг'я) в ведичній культурі. Журналісти взяли інтерв'ю у двох чудових сімейних пар, які представляють Міжнародне товариство свідомості Крішни.

детальніше..

Наукова конференція в центрі по вивченню світових релігій при Гарвардській школі Богословського факультету

Фільм про наукову конференцію у центрі по вивченню світових релігій при Гарвардському університеті. Приблизно 35 науковців зібрались разом, щоб розглянути теологічну основу руху свідомості Крішни, його соціологічний, історичний та інші аспекти.

детальніше..

Головний міністр Західної Бенґалії відвідує штаб-квартиру ІСККОН в Маяпурі

Головний міністр штату Західна Бенґалія, Мамата Банерджі, відвідала штаб-квартиру ІСККОН в Маяпурі

детальніше..

Регулярний курс «Школа бхакті» для дівчат при київському храмі «Нова Навадвіпа»

У суспільстві вайшнавів, Їх Світлостей Шрі Шрі Радга Мадгава і Шрі Шрі Гаура-Нітай ви отримаєте освіту в науці бгакті-йоги, сімейних відносинах і всіх необхідних сферах для повноцінного, щасливого життя у Свідомості Крішни, поглиблюючи своє духовне життя і набуваючи цінний досвід та навички вайшнаві.

детальніше..

Українські вчені занурились у вивчення вайшнавізму

Наприкінці цього літа, відублось чергове зібрання вчених у межах Міжнародної релігієзнавчої школи «Вайшнавська традиція крізь століття» для спільного вивчення вайшнавізму, де вони обмінялись досвідом та презентували власні дослідження. 

детальніше..

У Делі відбувся Східно-Західний культурний фестиваль, організований ІСККОН

Фестиваль відкривав віце-президент Індії, пан Венкайа Найду, який у своїй промові зазначив стрімкий розвиток і неоціненний внесок у духовне і соціальне життя Індії та всього світу руху Свідомості Крішни.

детальніше..

Фільм «Харе Крішна! Мантра, Рух і Cвамі, який поклав всьому цьому початок» на великому екрані у Києві

Дорогі друзі. Для всіх вас є чудова новина. Напевно, багато хто із вас знає про фільм "Харе Крішна! Мантра, Рух і Cвамі, який поклав всьому цьому початок" (перша назва фільму - "Ачарья").

детальніше..

У Києві відбулася І-а Міжнародна Міжконфесійна конференція

17-18 жовтня у Києві відбулася дводенна І-а Міжнародна Міжконфесійна конференція «Роль релігійних цінностей у зміцненні соціальної стабільності та поширенні культури мирного співжиття й подоланні ненависті». Організаторами Форуму виступили Міністерство культури України, Український центр діалогу та комунікацій, Дохійський міжнародний центр міжрелігійного діалогу, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

детальніше..

Фестиваль Святого Імені «Бхакті Сангама 2017» вдався на славу!

Не минув і не відбувся, а саме, вдався на славу. Так як все дійство фестивалю повністю відповідало його девізу: ахайтукі апратігата йайайтма супрасідаті. Душі учасників були повністю задоволені безкорисливим івідданим служінням тисячам вайшнавів і гостям фестивалю.

детальніше..

Маха Харінама на День незалежності України

24 серпня, країна відзначала день Незалежності України. А для відданих - це чудова нагода вийти на Хрещатик, щоб в єдиному пориві оспівати Святі Імена Господа. Дощ не став перешкодою на їхньому шляху, люди відчували всю щирість, завмерши від подиву, не могли відірватися. Хтось, почувши Святі Імена, починав співати і пускався в танок, хтось, приєднавшись на початку процесії, пройшов весь шлях до кінця і просив не закінчувати. Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому чудовому оспівуванні Святих Імен.

детальніше..

Новий навчальний рік у Київській духовній академії свідомості Крішни

Ми раді оголосити набір на новий навчальний рік до Київської духовної академії свідомості Крішни! Урочистий початок нового навчального року для всіх груп відбудеться 16 вересня 2017 року (субота) о 10.00 у алтарній храму (провулок Зоряний, 16).

детальніше..

Божества Шрі Шрі Радха-Мадхава відтепер у Києві

З 4 по 7 серпня у Києві відбулася грандіозна подія, яку з нетерпінням чекали всі послідовники товариства свідомості Крішни. До нас прийшли Їх Світлості Шрі Шрі Радга-Мадгава. Саме такі імена були обрані для головних Божеств Київського храму Свідомості Крішни. Церемонія відбулася у супроводі досвідчених брахманів, запрошених із Індії. Важко оцінити важливість цієї події для всієї української спільноти відданих Крішни. Поклоніння Божествам Радгі і Крішни вважається найбільш відповідальним служінням, що здійснюються з пишністю і дотриманням високих стандартів.

детальніше..

Видавництво «Українська правда» про київський храм свідомості Крішни

Кілька днів тому, у популярному виданні "Українська правда", був опублікований цікавий матеріал Олександри Горчинської. Журналіст побувала в гостях у київському храмі свідомості Крішни на недільному фестивалі і поділилася своїми спостереженнями і враженнями у статті.

детальніше..

Фестиваль встановлення Божеств Шрі Шрі Радга Крішни у Києві

Подія, на яку чекали усі українські послідовники вайшнавізму відбудеться з 4-го по 7-е серпня у київському храмі Міжнародного товариства свідомості Крішни. Отож, маємо честь запросити всіх бажаючих на великий Фестиваль встановлення Божеств Шрі Шрі Радга Крішни.

детальніше..

Ось і закінчився ще один навчальний рік у духовній академії

Минулої суботи, 17 червня, у київській духовній академії Свідомості Крішни, відбувся випускний.

детальніше..

Діалог про піст в різних духовних традиціях

Нещодавно в київському храмі Свідомості Крішни відбувся захоплюючий діалог між представниками мусульманської і вайшнавской духовної традиції про піст.

детальніше..

Яке ж "Казкове Місто" без відданих Крішни?

На минулих вихідних, пройшли одразу два цікавих заходи, у яких взяли офіційну участь представники Товариства Свідомості Крішни (ІСККОН) в Україні. Це фестиваль "Казковий Місто" і, в рамках святкування дня міста Чабанів, перший всеукраїнський еко- і етно-фестиваль "Green Фест".

детальніше..

Діалог з Ач'юта Прією прабгу на херсонському телеканалі «Скіфія ТВ»

Зовсім нещодавно, на херсонському телеканалі «Скіфія ТВ» відбувся цікавий діалог ведучої Еріки Авдєєвої з лідером Товариства свідомості Крішни в Україні, Ач'юта Прією прабгу.

детальніше..

Стокгольмська конференція «Індуїзм в Європі» очима українських учасників

Наприкінці квітня закінчила свою роботу наукова міжнародна конференція «Індуїзм в Європі», яка відбулася в університеті Стокгольму. Конференція проходила саме у той залі, де виступають лауреати Нобелевської премії. Були присутні представники 22 країн, зокрема США. На сайті університету присвятили окрему сторінку цій значній події.

детальніше..

Постанова GBC про відзначення 1000-річчя від Дня народження Рамануджачарйі по всьому світу.

30 квітня 2017 року, в київському храмі свідомості Крішни, пройде свято на честь 1000-річчя від дня народження великого святого Шрі Рамануджачарйі. Запрошуються всі бажаючі. Програма розпочнеться о 13.30.

детальніше..

Становище жінки у ведичній культурі

Автор і ведучий проекту «Таємний код віри», на телеканалі 1 + 1, святий отець Георгій Коваленко, відвідав храм Свідомості Крішни у Києві, щоб поставити кілька запитань про положення жінки у ведичній культурі.

детальніше..

Руху ІСККОН - 50 років!

Запрошуємо до цього визначного ювілею подивитися зворушливий фільм про наш Рух, створений професійним режисером

детальніше..

В Україні створена Всеукраїнська Рада релігійних об'єднань

26 січня 2017 року було офіційно створено Всеукраїнську Раду релігійних об'єднань.

детальніше..

Марафон Прабгупади — діяльність від чистого серця

Для кожного відданого Крішни це особливий місяць. Адже саме зараз почався щомісячний марафон з розповсюдження книг Шріли Прабгупади

детальніше..

З 24 по 26 червня в вайшнавському освітньому центрі "Новий Маяпур" (Магдалинівка) відбулась розширена Національна Рада зони Україна-Молдова

З 24 по 26 червня в вайшнавському освітньому центрі "Новий Маяпур" (Магдалинівка) відбулась розширена Національна Рада зони Україна-Молдова

детальніше..

20 червня відбулося святкування міжнародного дня йоги

20 червня відбулося святкування міжнародного дня йоги в київському Маріїнському парку.

детальніше..

22-24 квітня в Маріуполі відбулась Національна Рада зони Україна-Молдова

Гостинна громада вайшнавів Маріуполя приймала лідерів Руху ІСККОН з великим ентузіазмом і відданістю.

детальніше..
 задати питання

ВВЕДІТЬ ВАШЕ ПИТАННЯ