Проекти ISKCON

Первая стадия духовного осознания — «я духовная душа, а не временное материальное тело». Если вы понимаете это, вам нет смысла направлять свою любовь вовне, во временное, ограниченное материальное измерение. Что же вам делать с вашим естественным стремлением к деятельности и любви? Вам нужно перенаправить его на Верховный Дух, у которого есть духовная форма и который является личностью — но не материальной личностью. Этот внутренний обмен любовью между душой и Верховной Душой, атмой и Параматмой, называется бхакти, и в этом истинный смысл религии и йоги. Осознавшая себя душа не против того, чтобы продолжать быть в материальном теле, в этом мире.

 • Київська духовна академія свідомості Крішни
  Освіта

  Освіта

  Київська духовна академія свідомості Крішни

  Мета Ведичної академії — надати можливість кожній людині, незалежно від релігійних, культурних і політичних переконань засвоїти науку про Бога згідно стародавнім ведичним трактатам.

  Дізнатися більше
 • Допомога нужденним і малозабезпеченим людям
  Освіта

  Їжа Життя

  Допомога нужденним і малозабезпеченим людям

  Перш за все, наша діяльність — це спроба протидіяти тенденціям насильства, які існують в сучасному суспільстві.

  Дізнатися більше
 • Захист корів
  Освіта

  Захист корів

  Захист корів

  Багато хто цікавиться, чому у ведичній і вайшнавській культурі захист корів має таке велике значення. Філософська причина проста: корову вважають однією з наших матерів, тому що вона дає нам молоко і таким чином підтримує наше здоров’я і добробут. Жодна цивілізована людина не завдасть шкоди своїй матері й не вб’є

  Дізнатися більше
 • Ініціатива ІСККОН із захисту довкілля
  Освіта

  Захист навколишнього середовища

  Ініціатива ІСККОН із захисту довкілля

  Турбота про землю і свідомість Крішни дуже пов'язані між собою. Господь Крішна в "Бгаґавад-гіті" пояснює, що Він - власник всього і той, хто насолоджується у Всесвіті. Тому для відданого ІСККОН важливо захищати землю і дбати про неї і живих істотах, які мешкають тут. Або, кажучи словами "Шрі Ішопанішад", чітко розуміти, "кому все належить".

  Дізнатися більше
 задати питання

ВВЕДІТЬ ВАШЕ ПИТАННЯ