Відповідь

Основні якості духу: постійний, свідомий, завжди задоволений і блаженний.

Дух і матерія – це дві, здавалося б, несумісні речі, які в поєднанні складають «світ, яким ми його знаємо».

Основні якості духу: постійний, свідомий, завжди задоволений і блаженний. Основні властивості матерії: тимчасова, несвідома, предмет несприятливих умов.

Наприклад, я – людина, дух – відчуваю, що я існую. Мої почуття збирають дані, а я переживаю ці відчуття. Життя не завжди легке або приємне, але я намагаюся уникати болю, коли можу, і сподіваюся на таку кількість задоволення, яке тільки зможу отримати.

Моє тіло створене з матеріалу, що біорозкладається та зветься «матерією», вона виникла в певний час і не буде існувати вічно. Якщо я не змушу моє тіло рухатися, воно залишиться на місці. Крім цього, щоб організм продовжував існувати, постійно повинні дотримуватись необхідні фізичні умови (поживні, екологічні та ін.).

Як я потрапив в це тіло, це інша довга історія. Але в якийсь момент – я точно не знаю коли, мені доведеться вийти з цього тіла і відправитися кудись ще. Куди я піду, це ще одна історія, але коли я залишу його, тіло перестане функціонувати.

Дух – це сутність, активний принцип у кожній живій істоті. Без духу матерія нічого не може зробити. Матерія – це речовина, з якої зроблені тіла, матеріал, який скадає весь Всесвіт.

Різниця між духом і матерією схожа на різницю між водієм і автомобілем: автомобіль мінус водій дорівнює «припаркованому автомобілю».

 задати питання

Введіть Ваше питання