Відповідь

Це квінтесенція духовної мудрості Індії

Назва книги в перекладі з санскриту означає «Пісня Господа».

Якщо ми маємо можливість розвиватися і виховуватися на піснях простих людей, просто уявіть, чому ми можемо навчитися від початкового Творця і Абсолютного Бога-Особи, Шрі Крішни.

"Бгаґавад-ґіта" є частиною Магабгарати, давньоіндійського епосу.  Це квінтесенція духовної мудрості Індії, один із найвеличніших філософських-поетичних творів і водночас одна з основних священних книг світу. У ній Сам Господь, Шрі Крішна, даючи настанови Своєму близькому супутнику Арджуні, розкриває власну природу, а також природу і призначення людини й описує способи досягнення істинної досконалості та успіху в житті.
 
Існує понад 700 перекладів і коментарів Ґіти, але найуспішнішим і визнаним більшістю авторитетних філософів і теологів світу, є "Бгаґавад-ґіта, як вона є", автором якої є Шрі Шрімад А. Ч. Бгактіведанта Свамі Прабгупада, ачарья-засновник Міжнародного товариства свідомості Крішни. "Бгаґавад-ґіта, як вона є" була перекладена більш ніж на 80 мов, загальний тираж цього видання становить більше 120 млн. копій по всьому світу.
 задати питання

Введіть Ваше питання