Відповідь

Люди не хижаки

Перш за все, вбивство невинних  тварин з метою задовольнити збочені бажання язика - це не те, що Крішна й природа хочуть від нас. Люди не хижаки. Для нас ідеально підходить рослинна їжа. Якби природа створила людей, щоб полювати на тварин і їсти їхню плоть — для нас було б цілком нормально ловити тварин у лісі, розривати їх на шматки та їсти сирими. Але це не сприяє хорошому апетитові, правда?

Водночас, фрукти і ягоди з того ж лісу нам подобається їсти сирими. Насправді не потрібно бути лікарем, щоб зрозуміти, що м'ясо не призначене для людей. Ви — те, що Ви їсте. Їжа, яку Ви вживаєте, впливає не тільки на Ваше тіло, але й на Ваш розум. Так, Ви отримуєте якусь силу, але не витривалість. Ось чому більшість серйозних спортсменів не вживають м'ясо. Воно може зробити Ваше тіло сильним замолоду, проте з віком від цієї ж їжі приходять слабкість і хвороби. Ось чому м'ясо літнім людям нерекомендовано.

Також, на ментальному рівні, м'ясо робить Вашу свідомість грубшою. Що більше м'яса ви їсте, то менше Ви можете зрозуміти духовну філософію. Також стає важче контролювати почуття, а відповідно – слідувати іншим регулюючим принципам стає неможливим. Зокрема це стосується незаконного статевого життя. Тільки той, хто здатен тримати під контролем язик, може контролювати статеві органи. Таким чином, людина, що вживає м'ясо, ризикує стати рабом своїх чуттів, які в принципі неможливо задовольнити. І саме потурання почуттям змушують людину деградувати до тваринного способу життя.

Ба більше, у цьому світі кожен отримає що заслужив. Те, що Ви зробили з іншими, Ви зробили самі з собою.

Згідно з цим законом карми — увесь біль, завданий живим істотами, повертається.

З іншого боку вегетаріанська дієта буде підтримувати Ваше здоров'я й очистить розум, таким чином Ви зможете зрозуміти духовну філософію, вести достойний спосіб життя і зрештою звільнитись від матеріальної зумовленості народження і смерті.

Також м'ясна промисловість значно шкодить навколишньому середовищу. Враховуючи усі ці фактори, ведичні писання наказують відмовитися від вживання продуктів вбивства.

 задати питання

Введіть Ваше питання